Kitap Takipçileri | Güvenli Kitap Satış Sitesi | Kitabevi | Yayınevi

Kitap Ücretini Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme Nedir? 
YURTİÇİ KARGO ile "kitap takipçileri" Sitemizin yapmış olduğu özel sözleşme gereği kitap siparişlerinizde bundan böyle Sitemizden Kredi Kartı ve Havale ile Ödeme Dışında "teslimatta (kapıda) ödeme" seçeneğide uygulamaya konmuştur.  
Kapıda ödeme ile sipariş vermek istiyorsanız siparişi tamamladığınızda ödeme seçenekleri bölümünden kapıda ödeme seçeneğini işaretleyerek veya telefon ile sipariş vererek gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. 

Kitap Takipçileri Sitemizden 100 TL ve Üzeri Yapacağınız Alışverişlerde Kargo Ücretsizdir.

*Siparişleriniz Kargo Anlaşmamız Olan YURTİÇİ KARGO ile Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Gönderilmektedir.

*100 TL altında  sitemizden Kredi Kartı, Bkm Express veya Havale ile yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti Türkiye İçi her yere Sabit 7 TL dir. Kapıda Ödeme ile yapacağınız alışverişlerde ise kargo ücreti TOPLAM Sabit 10 TL dir. Alışverişiniz 100 TL yi geçerse Kargo Ücretsizdir.

* Sipariş verdiğiniz kitaplar mesai saatleri içerisinde ise aynı gün kargoya teslim edilir. mesai saatleri dışında ise ilk mesai günü kargoya teslim edilir.
-Siparişleriniz Cumartesi-Pazar veya Resmi Tatil günlerine denk geldiği zaman ilk mesai saatinde kargoya verilir.
* Kitaplarınız kargoya verildikten sonra Kargo Takip Numarası Cep Telefonunuza ve Email Adresinize Gün sonunda yollanacaktır. Kargonuzun nerde olduğunu bu numara ile Kargo Takip Bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişlerim bölümünden kargonuzu takip edebilirsiniz.

*Sözleşmemiz gereği sipariş paketlerini "YURTİÇİ KARGO'ya teslim ettiğimiz günden itibaren" gönderinin müşterimize teslimat süresi 1 gün veya en geç 2 iş günüdür.

Önemli Not : Teslimde ödeme uygulaması sadece Türkiye içi siparişlerinde geçerlidir.

Aşağıdaki linke Tıkladıktan Sonra Size Gönderilen Kodu Girerek Kargonuzu Takip edebilirsiniz.

*YURTÇİ kargo takip için tıklayınız


IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.